לפני כ 7 שנים איגדתי את כל הכלים והאהבות שלי והקמתי את סטודיו ג'אג'ויה בו אני מנחה קבוצות התפתחות דרך ציור מהבטן ותהליכי ריפוי שמאני. בשנתיים האחרונות הגשמתי חלום פלאי לצאת למסע בעולם עם משפחתי,        טיילנו ברחבי אסיה ותקופה התגוררנו בתאילנד. במהלך המסע המשכתי להנחות קבוצות, סדנאות ומסעות לקהל בינלאומי. לפני כחודשיים בעיצומו של השינוי המשמעותי שמניע את העולם כולו חזרנו לישראל ושערי הסטודיו נפתחו מחדש לייצר עוד קסמים בעולם.

מתוך מסע החיים האישי שלי למדתי דרכים לריפוי והקלה על כאב פיסי. גיליתי כלים שמאפשרים להתקרב פנימה לאהבה עצמית. דרכים לשחרר קשיים רגשיים ודפוסי התנהגות ולהגביר את התחושה הטובה ביומיום.

מאז שמתי לי למטרה ללוות אחרים בדרכם לחיבור עם הכוח המרפא שקיים בתוכם וללמד את הדרכים היצירתיות והקסומות שגיליתי שמובילות לשחרור רגשי ולגשר בין ההווה לבין העתידים הפוטנציאלים שאנו בוראים.

 

אני מאמינה שעל מנת לעבור תהליך משמעותי לפעמים מוטב ללכת רחוק מהשגרה שלנו, על מנת לאפשר לעצמנו להשיל את העור היישן ללא הפרעות וללא התניות מוכרות, לאפשר לנו זמן של בין המימדים, זמן מקודש עם עצמנו  אני מאמינה בכוחה של אנרגיית היצירה (כשמנקים אותה מהישג, שיפוט, מעצור או ביקורת) למלא אותנו בקבלה עצמית, חום, רכות ושמחה ולהביא לריפוי ותנועה חדשה בחיינו. מאמינה בכוח המעגל הנשי ככוח תומך, מצמיח שמאפשר לנו ברכות להתקרב לעצמנו באהבה. מאמינה שככל שאנו הנשים נתחבר למהות הדוברת בתוכנו                    נוכל להצמיח בריאה חדשה של מציאות בעולמנו. 

את הסדנאות מנחה

עינת כץ קפלן

מנחת קבוצות מטעם סמינר הקיבוצים, מנחת מעגלי נשים, ציירת, פסלת. מלווה אנשים בדרך לריפוי עצמי במגוון שיטות ריפוי רגשיות ואנרגטיות,  מורת דרך לחיבור עם ההדרכה הפלאית הקיימת בתוכנו ועם חיות הרפואה האישיות. מטפלת בפרחי באך, הילינג, רייקי, פנג שווי, קונסטלציה משפחתית ועבודה שמאנית.

jajoya

 סדנאות ומסעות להתפתחות אישית וריפוי 

ציור מהבטן, מסעות שמאניים, קונסטלציה משפחתית 

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • SoundCloud - White Circle

 

Einat Katz Kaplan - JaJoya ©